Görme Engelliler
T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
YOZGAT / MERKEZ - Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Çocuk Gelişimi Alanı Öğretmenleri

 

Zeliha BACANLİ    
Adı Soyadı Zeliha BACANLI
Görevi Çocuk Gelişimi Alanı Alan Şefi
Branşı Çocuk Gelişimi
Üniversite Gazi Üniversitesi
1966´ da Yozgat´ ta doğmuştur.İlk, orta ve Lise öğrenimini  Yozgat´ta tamamlamıştır.Gazi  Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinden mezun olmuştur. 1986 yılında Zonguldak/Ereğli´de göreve başlamıştır. Daha sonra Yozgat Kız Meslek Lisesi´ne atanmıştır ve halen bu okulda çalışmaktadır.

  

Atiye FİLİK    
Adı Soyadı Atiye FİLİK
Görevi Öğretmen
Branşı Çocuk Gelişimi
Üniversite Gazi Üniversitesi
01.01.1966 yılında Yozgat´ta doğmuştur. İlkokul, Ortaokul ve Lise tahsilini Yozgat merkezde yapmıştır. 1988 yılında T.C. Emekli Sandığı Genel Müdürlüğünde işe başlamıştır. Bir yandan da Gazi Üniversitesinde okumaya devam etmiştir. Daha sonra Yozgat Valiliği, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulunda görev yapmıştır. Halen de Kız Meslek Lisesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni olarak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

  

Nazife TANRIVER    
Adı Soyadı Nazife TANRIVER
Görevi Öğretmen
Branşı Çocuk Gelişimi
Üniversite Gazi Üniversitesi
1969 Yozgat doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini Yozgat´ta tamamlamıştır.1986-1990 yılları arasında Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi Eğitimi Bölümü´nü  okumuştur.Adıyaman-Gölbaşı, Düzce-Akçakoca Kız Meslek Liselerinde öğretmen olarak çalışmıştır.Yozgat 75. yıl Anaokulu Müdür Vekili olarak çalışmıştır.1999 yılından itibaren de halen görevde bulunduğu Yozgat Kız Teknik  ve Meslek Lisesi´nde Çocuk Gelişimi Eğitim Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

  

Sibel SABANCI KATRANCI    
Adı Soyadı Sibel SABANCI KATRANCI
Görevi Öğretmen
Branşı Çocuk Gelişimi 
Üniversite Hacettepe Üniversitesi
İlk,orta ve lise eğitimini Ankara´da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünü bitirmiştir. 2000 yılında Yozgat Kız Teknik ve Meslek Lisesi´ne Anaokulu Öğretmeni olarak atanmıştır. 2006 yılından itibaren Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

  

Sema ÜLKÜ OLTAY    
Adı Soyadı Sema ÜLKÜ YOLTAY
Görevi Öğretmen
Branşı Çocuk Gelişimi 
Üniversite Gazi Üniversitesi
12.03.1978 yılında Yozgat´ta doğmuştur. İlk, orta ve lise tahsilini Yozgat´ta yaptıktan sonra, Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliğinden 1998 yılında mezun olmuştur. İlk görev yeri olan Fatih Sultan Mehmet İlköğretim okulunda 8 yıl görev yaptıktan sonra, Kız Meslek Lisesine geçiş yapmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.

  


  

Neziha CEYHAN    
Adı Soyadı Neziha CEYHAN
Görevi Öğretmen
Branşı Çocuk Gelişimi
Üniversite Gazi Üniversitesi
1968 Ankara doğumludur. İlkokul ,ortaokul ve liseyi çeşitli okullarda okumuştur.1985-1989 yılları arasında  Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi Eğitimi Bölümünü okumuştur.Çankırı,İzmir,Manisa,Nevşehir ve Ürgüp´te görev yapmıştır.2007 yılından itibaren de şu an da çalışmakta olduğu Yozgat Kız Teknik ve Meslek Lisesi´nde görev yapmaktadır.

  

İlknur ARSLANER    
Adı Soyadı İlknur ARSLANER
Görevi Öğretmen
Branşı Çocuk Gelişimi
Üniversite Gazi Üniversitesi
İlk ve ortaöğretmini Yozgat/Yerköy ilçesinde tamamlamıştır. 2007 yılında Gazi Üniverstesi´nden mezun olmuştur. 2010 yılında Yozgat Kız Teknik ve Meslek Lisesi´nde göreve başlamıştır.

 

Yayın: 2012-12-10 - Güncelleme: 2016-01-19 11:56:27 - Görüntülenme: 425